Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY ZIELONA GÓRA


Billboardy Zielona Góra.

Zielona Góra jest lubuskim miastem, należącym do Lubuskiego Trójmiasta (wraz z Nową Solą i Sulechowem). Zamieszkiwana jest przez ok. 139 tys. osób. Założona została w XIII wieku, choć prawa miejskie nadano jej dopiero w XIV wieku - 1323 roku. Miasto posiada swojego patrona, jest nim św. Urban I.

Pomimo wielu zniszczeń jakich doznało miasto w czasie wojen, zachowała się zabudowa miasta. Najważniejszymi zabytkami miasta są np. kaplica pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, palmiarnia z II połowy XX wieku, zespół fabryczny Polska Wełna, pozostałości murów obronnych z XIV wieku oraz ratusz i kościół staroluterański. W Zielonej Górze znajduje się również wiele instytucji kulturalnych, m.in. Muzeum Ziemi Lubuskiej, Muzeum Lalek, Kino Nysa oraz Kino Newa. Poza tymi atrakcjami warto wybrać się na spacer do Parku Piastowskiego, Parku Tysiąclecia, Parku Poetów lub Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Jednym z ważniejszych wydarzeń, które organizowane są w Zielonej Górze jest Winobranie (organizowane z początkiem września), ale także Rock Nocą, KinoPozaKinem Filmowa Góra i Róże Jazz Festival.

Z Zielonej Góry pochodzi m.in. Maryla Rodowicz (piosenkarka), Anna Włodarczyk (lekkoatletka), Maria Gładkowska (aktorka) oraz Anna Jagaciak-Michalska (lekkoatletka) i Igor Myszkiewicz (plastyk).

Nasze przykładowe billboardy zobaczyć można m.in. przy ulicy Chopina, Botanicznej i Wojska Polskiego.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Zielona Góra