Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY TORUŃ


Billboardy Toruń.

Toruń jest miastem w województwie kujawsko-pomorskim, stanowiącym siedzibę diecezji toruńskiej, należącym do aglomeracji bydgosko-toruńskiej. Położone jest nad Drwęcą i Wisłą, na Kujawach. Zamieszkuje je ok. 203 tys. osób.

Miasto podzielone jest na 24 dzielnice, a najważniejsze z nich to: Starotoruńskie Przedmieście, Katarzynka, Podgórz i Piaski.

Z Toruniem kojarzone są przede wszystkim pierniki, które produkuje Fabryka Cukiernicza Kopernik. Poza piernikami na terenie miasta produkowane są np. materiały opatrunkowe (pieluszki, kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale także gazy, plastry i opaski) oraz płatki śniadaniowe (Nesquik, Chocapic, Cini Minis i wiele innych). Miasto jest także ważnym ośrodkiem sektora IT, do najważniejszych firm należy np. Cyfrowy Polsat, Randstad, Grupa Allegro i Grant Thornton.

Najważniejszymi toruńskimi zabytkami są m.in.: Ratusz Staromiejski, pomnik Mikołaja Kopernika, Rynek Staromiejski i Nowomiejski, ale również kościół św. Jakuba, kościół św. Szczepana i fragmenty murów obronnych. W Toruniu istnieje również transport turystyczny, w przejażdżkę ruszyć można rikszą, dorożką, statkiem pasażerskim Wiking oraz łódką Katarzynką II.

W mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, np. Kontakt - Międzynarodowy Festiwal Teatralny, Festiwal Folkloru Miejskiego, Jazz Od Nowa Festiwal i Świętojański Festiwal Muzyki Organowej.

Do osób znanych, urodzonych w Toruniu należy m.in. Mikołaj Kopernik, Tony Halik, Bogusław Linda, Katarzyna Żak i wiele innych.

W Toruniu głównie przy ulicy Curie-Skłodowskiej, skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki oraz Placu Skarbka mogą Państwo zobaczyć billboardy oferowane przez naszą firmę.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Toruń