Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

14000 miast i miasteczek - 35000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY POZNAŃ


Billboardy Poznań.

Poznań jest miastem należącym do województwa wielkopolskiego i aglomeracji poznańskiej, położone jest nad Wartą, na Pojezierzu Wielkopolskim. Początki miasta datowane są na X wiek, a nadanie mu praw miejskich na II połowę XIII stulecia. W Poznaniu mieszka obecnie ok. 542 tys. mieszkańców.

Miasto jest ważnym ośrodkiem edukacyjnym w województwie. Na jego terenie znajduje się wiele szkół wyższych, do których zalicza się m.in. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Poznański, Uniwersytet Ekonomiczny oraz Politechnikę Poznańską.

W Poznaniu działają różne instytucje kultury, a wśród nich - Filharmonia Poznańska im. T. Szeligowskiego, Muzeum Powstania Poznańskiego, Teatr Wielki im. S. Moniuszki oraz Teatr Animacji i wiele innych. Dodatkowo w mieście warto zwiedzić takie zabytki, jak: park Wilsona, fragmenty murów obronnych, dworzec Cesarski, Pałac Rządowy oraz XVIII-wieczny kościół Wszystkich Świętych i kościół Matki Boskiej Bolesnej z przełomu XIX i XX wieku.

W Poznaniu urodziło się kilkoro znanych ludzi, np. Janusz Głowacki (prozaik), Hubert Wagner (siatkarz, trener), Kasia Klich (piosenkarka), Michał Boni (polityk), Halina Frąckowiak (piosenkarka) oraz Zofia Czerwińska (aktorka) i Anna Jantar (piosenkarka).

Przy ulicy Królowej Jadwigi, Kolejowej i Bukowskiej znajdują się przykładowe billboardy, które oferuje nasza firma, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie miasta.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Poznań