Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY OLSZTYN


Billboardy Olsztyn.

Olsztyn jest miastem należącym do województwa warmińsko-mazurskiego i aglomeracji olsztyńskiej. Data założenia miasta i nadania mu praw miejskich szacowana jest na XIV wiek. W Olsztynie mieszka obecnie ok. 174 tys. osób.

Miasto jest ważnym ośrodkiem edukacji w regionie, w jego granicach działa kilka szkół wyższych, jak np. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wyższe Seminarium Duchowne Metropolii Warmińskiej, Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego i inne.

W Olsztynie organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, do których należą przede wszystkim - Olsztyńskie Lato Artystyczne, Kortowiada, Olsztyńskie Noce Bluesowe oraz Olsztyn Green Festival. Dodatkowo swój czas spędzony w mieście spożytkować warto na zwiedzenie zabytków, np. XIX-wiecznego fabrykanckiego pałacyku, starego ratusza, bazyliki pw. św. Jakuba oraz renesansowego kościoła pw. Chrystusa Króla.

Z Olsztyna pochodzi m.in. Piotr Bałtroczyk (dziennikarz), Juliusz Machulski (reżyser), Izabela Trojanowska (piosenkarka), Odeta Moro (dziennikarka) oraz Jan Maria Jackowski (polityk) i Marcin Możdżonek (siatkarz).

Nasze billboardy dotarły do Olsztyna, zobaczyć je można np. przy ulicy Piłsudskiego, Towarowej i Lubelskiej.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Olsztyn