Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

14000 miast i miasteczek - 35000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY LĄDEK-ZDRÓJ


Billboardy Lądek-Zdrój.

Lądek-Zdrój jest dolnośląskim miastem, który zamieszkuje ok. 5,8 tys. osób. Miasto położone jest w dolinie rzeki Białej Lądeckiej, pomiędzy Górami Złotymi a Krowiarkami.

Rok 2004 dla miasta był obfity w nowości w symbolice miasta. Wybrano wówczas hejnał - jego autorem jest Grzegorz Helcyk, który wygrał konkurs. Dodatkowo, w tym samym roku wybrano patrona miasta - św. Jerzego, którego wybór związany był z patronatem nad najstarszym zdrojem na terenie miasta.

Lądek-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym, na jego terenie znajdują się wody radonowe, które pomagają w leczeniu chorób neurologicznych, ortopedycznych i reumatycznych. Poza uzdrowiskowym charakterem miasta, warto je także odwiedzić ze względu na zabytki, do których (wg Narodowego Instytutu Dziedzictwa) należy np. muszla koncertowa z początku XX wieku, pijalnia wód mineralnych z I połowy XIX wieku i barokowy pomnik Trójcy Świętej.

W Lądku-Zdroju nasze billboardy mogą Państwo zobaczyć m.in. przy Drodze Wojewódzkiej nr 390 oraz przy ulicy Kościuszki, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie miasta.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Lądek-Zdrój