Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY KŁODZKO


Billboardy Kłodzko.

Kłodzko to miasto położone w województwie dolnośląskim. Nazwa miasta utworzona została od słowa kłoda, w 981 roku użyto jej po raz pierwszy (łac. castellum Kladsko).

Kłodzko posiada swój hejnał, który odtwarzany jest każdego dnia w południe. Skomponowany został przez Tadeusza Kaszczuka, zaś odegrany został w 1962 roku. Hejnał w obecnej postaci pochodzi z 2000 roku, a skomponował go Bogusław Klimsa.

Zabytki miasta są bardzo zróżnicowane. Znajdziemy w nim zarówno zabytki sakralne, jak i świeckie. Należy do nich przede wszystkim Gotycki Most, Muzeum Ziemi Kłodzkiej oraz kamienice epoki renesansu i baroku, zaś do sakralnych zaliczyć można kościół św. Jerzego i św. Wojciecha, późnogotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i wiele innych.

W Kłodzku organizowane są imprezy kulturalne, należą do nich m.in. Dni Twierdzy Klodzkiej, Open Summer Festiwal, Kłodzkie Wieczory Muzyki Organowej itp.

Kłodzko jest miejscem, w którym znajdują się nasze billboardy. Znaleźć je można np. przy ulicy Kościuszki oraz przy budynku Mała Twierdza.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Kłodzko