Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY GŁOGÓW


Billboardy Głogów.

Głogów jest miastem znajdującym się w województwie dolnośląskim, usytuowane jest na lewym brzegu Odry, stanowi siedzibę powiatu głogowskiego. Głogów był jedną z pierwszych osad założonych na terenie Polski (powstał w X wieku, prawa miejskie zyskał w 1253 roku). Jednym z symboli miasta (poza herbem i godłem) jest hejnał, który w 1978 roku został skomponowany przez Kazimierza Walendzika.

W Głogowie istnieje duże zróżnicowanie zabytków. Do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa wpisane są obiekty sakralne (kościół pw. św. Mikołaja, dzwonnica oraz modernistyczny kościół św. Klemensa Dworzaka), jak i świeckie (ratusz, schron, Zamek Książąt Głogowskich).

W mieście organizowane są imprezy kulturowe, m.in. Ogólnopolski Festiwal Chórów "Silesia Cantat", Mayday Rock Festiwal, Głogowski Festiwal Szopek Bożonarodzeniowych.

Do znanych głogowian należą przede wszystkim: Władysław Rak (poseł), Elżbieta Romanowska (aktorka) oraz Jerzy Górski (sportowiec).

W Głogowie billboardy oferowane przez naszą firmę znajdują się m.in. przy ulicach: Sikorskiego, Północnej i Południowej.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Głogów