Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

14000 miast i miasteczek - 35000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY CZĘSTOCHOWA


Billboardy Częstochowa.

Częstochowa jest miastem należącym do województwa śląskiego i aglomeracji częstochowskiej, położonym nad Wartą. Liczba ludności Częstochowy szacowana jest na ok. 227,3 tys. mieszkańców.

Pierwsza informacja dotycząca miasta pochodzi z 1220 roku. Etymologia nazwy miasta nie jest do końca znana, jedną z przypuszczalnych wersji jest, że pochodzi od imienia założyciela miejscowości - Częstocha.

W Częstochowie najważniejszym zabytkiem jest Jasna Góra, która powstała w 1434 roku. Do innych ważnych zabytków miasta zalicza się m.in. Stary Rynek, Ratusz, neobarokowy pałacyk Hantkego, ale także sanktuarium św. Józefa oraz kościół św. Jakuba (dawniej - cerkiew prawosławna).

Na terenie Częstochowy działają różne instytucje kultury, należą do nich np. Muzeum Produkcji Zapałek, Muzeum Górnictwa Rud Żelaza, rezerwat archeologiczny kultury łużyckiej, Teatr im. A. Mickiewicza, Filharmonia Częstochowska im. B. Hubermana i wiele innych.

W Częstochowie na świat przyszli m.in. Halina Poświatowska (poetka), Jacek Mróz (piłkarz), Bronisław Huberman (skrzypek) i Jerzy Duda-Gracz (malarz).

Przy ulicy Sikorskiego, Śląskiej i Wrocławskiej znajdują się przykładowe billboardy oferowane przez naszą firmę, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie miasta.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Częstochowa