Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY CZECHOWICE-DZIEDZICE


Billboardy Czechowice-Dziedzice.

Czechowice-Dziedzice to miasto położone w województwie śląskim, nad Białą, wchodzące w skład aglomeracji bielskiej. Pierwsza informacja na temat miasta pochodzi z początku XIV wieku, zaś nadanie mu praw miejskich datowane jest na połowę XX wieku. Liczba ludności Czechowic-Dziedzic szacowana jest na ok. 36 tys. osób.

W Czechowicach-Dziedzicach można skupić swoją uwagę na cyklicznych wydarzeniach kulturalnych, do których należą na pewno: Zimowe Spotkania Teatralne, Filmowe Polonica (Tydzień Filmu Polskiego), Tydzień Bibliotek, ale także Karnawałowy Ogródek Teatralny i Dni Czechowic-Dziedzic.

Dodatkowe atrakcje miasta może stanowić zwiedzenie kilku ważnych zabytków i miejsc o charakterze historycznym, a wśród nich: dworzec kolejowy z II połowy XIX wieku, Pałac Kotulińskich i jego zabudowania oraz kościół Najświętszej Marii Panny Królowej Polski i kościół pw. św. Katarzyny.

Z Czechowic-Dziedzic pochodzi np. Jacek Strachursky (piosenkarz), Łukasz Piszczek (piłkarz) oraz Grzegorz Kotowicz (kajakarz).

Przy ulicy Legionów, Drzymały i Niepodległości znajdują się nasze przykładowe billboardy.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Czechowice-Dziedzice