Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

14000 miast i miasteczek - 35000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY BUSKO-ZDRÓJ


Billboardy Busko-Zdrój.

Busko-Zdrój jest polskim miastem o charakterze uzdrowiskowym, położonym w województwie świętokrzyskim. Na terenie miasta żyje obecnie ok. 16,5 tys. mieszkańców.

W Busku-Zdroju działają różne obiekty sanatoryjne, w których leczone są m.in. schorzenia ortopedyczne, dermatologiczne, neurologiczne, reumatologiczne oraz schorzenia układu krążenia.

Miasto jest również interesujące pod względem turystycznym. Organizuje się w nim wiele imprez kulturalnych, a wśród nich: w maju - Jarmark Floriański i Buskie Spotkania z Folklorem, w lipcu - Lato z Chopinem, zaś w listopadzie - Przegląd Plastyki Ponidzie. Dodatkową atrakcją mogą być obiekty zabytkowe, które warto zobaczyć, należą do nich np. wille Dersław, Bristol i Oblęgorek, XX-wieczna synagoga, kościół św. Leonarda oraz kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.

Do Buska-Zdroju dotarły nasze billboardy, a znaleźć je można np. przy ulicy Bohaterów Warszawy, Wojska Polskiego i Waryńskiego, a także w wielu innych lokalizacjach na terenie miasta.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Busko-Zdrój