Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY BIERUTÓW


Billboardy Bierutów.

Bierutów (z niemieckiego Bernstadt in Schlesien) to miasto leżące w województwie dolnośląskim, położone nad Widawą, założone w XIII wieku, prawa miejskie zyskało w 1266 roku. Miasto zawdzięcza swoją nazwę zniekształconemu brzmieniu nazwiska jego właściciela - margrabiemu Bertholdowi (wcześniejsze nazwy to civitas Beroldi, Berolstadt).

W mieście istnieje wiele zabytków wartych odwiedzenia. Jak podaje Narodowy Instytut Dziedzictwa jest to m.in. zespół zamkowy, miasto, mury obronne oraz dawna synagoga.

Bierutów posiada także własny hejnał, który wybrzmiewa codziennie o 12. Nie ma on jednak długiej tradycji, pierwszy raz zagrany został 1 maja 2004 roku, co miało związek z odnowieniem wieży ratusza, ale także wejściem Polski do Unii Europejskiej.

W Bierutowie urodzili się m.in. Josef Block (niemiecki malarz) i Horace Meyer Kallen (amerykański filozof), związani z miastem byli np. Henryk II Podiebradowicz (książę ziębicki i oleśnicki) orazHenryk Wacław Podiebradowicz (starosta generalny Śląska).

W Bierutowie znajdują się billboardy oferowane przez naszą firmę. Znaleźć możemy je m.in. Żeromskiego, Mickiewicza oraz Słowackiego.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Bierutów