Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

BILLBOARDY BIELSKO-BIAŁA


Billboardy Bielsko-Biała.

Bielsko-Biała jest miastem położonym nad Białą, na Pogórzu Śląskim, w województwie śląskim; należy do aglomeracji bielskiej. Liczba ludności miasta szacowana jest na ok. 172,5 tys. osób. Jednym z symboli Bielska-Białej jest hejnał, który stworzono na obchody 700 rocznicy powstania miasta. Odgrywany jest co trzy godziny, od 1964 roku.

Najważniejszymi bielskimi zabytkami są m.in. XIII-wieczny zamek książąt Sułkowskich, Stare Miasto, Osiedle Grunwaldzkie (socrealistyczne), katedra św. Mikołaja z I połowy XV wieku, kościół św Małgorzaty, ale również hotel Pod Orłem i willa Schneidera. Dodatkowo swój czas warto poświęcić na wydarzenia kulturalne, do których należą m.in.: Muzyka na Zamku (comiesięczne koncerty kameralne), Tydzień Kultury Beskidzkiej, FotoArt Festival, Jazzowa Jesień i Czuli Barbarzyńcy (spotkania na temat stosunków polsko-czeskich).

Ośrodkami kultury, które funkcjonują w Bielsku-Białej są przede wszystkim: Teatr Polski, Muzeum Literatury im. W. Reymonta, Muzeum Motoryzacji i Galeria Bielska BWA. Ważnym symbolem miasta jest Studio Filmów Rysunkowych, które stworzyło bohaterów, z którymi wychowało się kilka pokoleń Polaków - Reksia, Bolka i Lolka, Koziołka Matołka oraz Baltazara Gąbkę.

Na terenie miasta działa wiele znanych zakładów przemysłowych, np. Fiat Auto Poland, Techmex, Philips Lighting Bielsko i wiele innych.

Z Bielska-Białej pochodzi m.in. Lucyna Malec (aktorka), Urszula Dudziak (muzyk), Stanisław Pięta (polityk), Zbigniew Preisner (kompozytor) i Jan Pamuła (polityk).

Przy ulicy Piastowskiej, Francuskiej i Lipnickiej znajdują się przykładowe billboardy, które oferuje nasza firma.

W sprawach kampanii reklamowych na billboardach prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl
lub telefonicznie: 782 666 777.

Billboard Bielsko-Biała