Agencja Medas Media

Agencja Out of Home

1400 miast i miasteczek - 18 000 billboardów w całej Polsce

O NAS BILLBOARDY W POLSCE JAK PRACUJEMY DLACZEGO OUTDOOR PRODUKCJA REKLAM ZAUFALI NAM KONTAKT

Jak pracujemy nad Twoją kampanią billboardową

Działanie jako Agencja Out of Home full service to duże wyzwanie, ponieważ odpowiadamy za kampanie billboardową od A do Z. Dla nas to również duży komfort, bo wiemy, że wszystko zostanie wykonane z należytą starannością, według naszych standardów.


Zobacz jak pracujemy - poznaj 6 etapów:

  • Opracowujemy koncepcję kampanii – bazujemy na informacjach i priorytetach Klienta oraz doświadczeniu jakie nabyliśmy w już zrealizowanych projektach.
  • Dobieramy nośniki – posiadamy w ofercie nośniki o rożnych wymiarach i lokalizacji, dlatego pomagamy klientowi wybrać takie, które najlepiej pomogą zrealizować założone cele.
  • Opracowanie layoutu – mamy własne studio i doświadczonych grafików, którzy wspierają Klienta na wszystkich etapach tworzenia kreacji.
  • Druk plakatów / banerów – współpracujemy z trzema zaufanymi drukarniami – druk i wysyłka plakatów, to tylko 3 dni robocze.
  • Wdrożenie kampanii – nad każdym projektem czuwa jedna osoba kontaktowa, która koordynuje wszystkie działania.
  • Raportowanie kampanii – z każdej kampanii przesyłamy dokumentację zdjęciową.

Billboardy - kompleksowa usługa

Proponujemy naszym Klientom kompleksową usługę, ale nie ma przeszkód, żeby zrealizować tylko wybrane etapy kampanii z listy powyżej. Istnieje możliwość przesłania do nas wydrukowanych plakatów, pod adres dostępny w zakładce: Kontakt. Prosimy pamiętać, że tylko plakaty przygotowane zgodnie ze specyfikacją techniczną będą wyklejane.Polecane billboardy reklamowe: